|
|
Cursus "Doktersassistente inclusief triage" aanAventus
Beschrijving cursus
Wat ga je leren?
De opleiding 'Doktersassistent met Triage' is om jou om te vormen tot een zelfverzekerde en competente professional. Ontwikkel expertise in communicatie aan de telefoon met behulp van triage, voer medisch-technische handelingen en administratieve taken uit.
Ontdek ons opleidingsaanbod, met praktijklessen in triage, lab- en medisch-technische handelingen, en een Lees verder »
Gewenste voorkennis
Voor deelname aan deze opleiding is minimaal één jaar relevante werkervaring in de zorg vereist, evenals een vaste werkgever die erkend is als leerbedrijf. De werkgever moet een BPV-overeenkomst tekenen (beroepspraktijkvormingsovereenkomst) en je gaat werken met het prove2move examen.
Daarnaast heb je nodig:
- Een diploma vmbo kaderberoepsgerichte, gemengde of theoretische leerweg
- Of een Lees verder »
|
|
Informatie
Niveau |
|
Doelgroep |
|
Afronding |
|
Vorm |
|
Duur
30 weken
Kosten
? 2665,- voor de gehele opleiding. Exclusief studiematerialen à ? 450,- per student.
Over Aventus
ROC Aventus dynamisch anders
ROC Aventus verzorgt (middelbare) beroepsopleidingen en educatie voor jongeren en volwassenen in Apeldoorn - Deventer- Zutphen.
De deelnemers worden bij ROC Aventus voorbereid op participatie in de maatschappij, opgeleid voor de uitoefening van een beroep of ze stromen door naar vervolgonderwijs (bijvoorbeeld HBO).
ROC Aventus wil iedereen een passende Lees verder »
| Bezoekadres: |
Laan van de Mensenrechten 500 7331 VZ Apeldoorn |
| Postadres: |
Postbus 387 7331 VZ Apeldoorn |
Info over opleidingsinstituut
|
|
Meer resultaten:
Gevonden in andere categorieën:
|
|
|