|
|
Assistent procestechniek / Litop
|
Beschrijving opleiding
Heb je interesse in de bediening van grote machines en installaties? Spreekt techniek je aan en vind je het leuk om mee te werken aan het maken van een product? Ben je oplettend en wil je graag leren hoe je snel kunt reageren op problemen? Wie weet ben jij dan op je plek in een bedrijf als Assistent Procestechniek (basisoperator)!
Opleidingsinhoud
In productiebedrijven wordt stap voor stap van één of meerdere grondstoffen een product gemaakt. Dit noemen we een proces, vandaar de naam procestechniek. Bijna alles om ons heen is gemaakt door procestechniek: frisdrank, textiel, verpakkingen, et cetera.
Als Assistent Procestechniek leer jij ervoor te zorgen dat alles goed gaat. Je bedient een machine, kijkt via een computerscherm mee of Lees verder »
Opleidingskosten
€ 303,- lesgeld per jaar.
€ 3.745,- incl. BTW /€ 3.095,- excl. BTW.
Na aftrek subsidie is dat:
€ 2.745,- incl. BTW /€ 2.269,- excl. BTW.
|
|
Informatie
Niveau |
MBO |
Duur |
1 |
Vormen |
BBL |
Branches |
Procestechniek |
Instroom / toelatingseisen
Je bent welkom op de opleiding assistent procestechniek (basisoperator) als je:
 16 jaar of ouder bent op 31 juli voorafgaande aan het schooljaar waarin je start;
 Bij een BBL-opleiding is een werkgever (een erkend leerbedrijf) verplicht.
|
|
Meer resultaten:
Gevonden in andere categorieën:
|
|
|